ORIONLINES

PRENSES DİANA CİNAYETİ


Kraliyet ailesi gelecekte tahtın varisi  torunlarının annesinin bir müslümanla evlenmesini hazmedemezdi. Prenses Diananın öldürülmesinin tek sebebide buydu. Paparaziler olayda pay sahibiydi Prenses diananın aracını takibe alarak hızlanmasını sağladılar, tünelde yol üzerinde tetikte bekleyen araba diananın aracının yoldan çıkarak beton bariyerlere çarpmasına neden oldu. Olay ustaca kurgulanmıştı. İddialara göre kaza sonrası Prenses Diana hayattaydı ama kimse kurtarmak istemedi.

ŞÜPHE ALEVLENDİ (PRENSES DIANA’NIN ÖLDÜRÜLMESİ)

Prenses Diana öldürüldü” iddiası, TİME Dergisi’nin iki muhabirinin yazdığı bir kitapla çok ciddi biçimde gündeme geldi “BİR Prensesin Ölümü” isimli kitapta Prenses ile Dodi’nin ölümüyle sonuçlanan çarpışmanın basit bir kaza olmadığı vurgulandı. Kitaba göre, gazeteci kılığında bir motosikletçi ısrarlı takibiyle çifti hız yapmaya zorladı. Tünelde Mercedes’i sıkıştıran bir Fiat Uno da, aracın beton direklere çarpmasını sağladı.

         NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?
DODİ’NİN babası Muhammet El Fayet, bunu şu sözlerle açıklıyor: “Belki de İngiltere’nin gelecekteki kralının ‘pis bir zenci’ kardeşi olacaktı. Aynı zamanda Muhammet El Fayet geleceğin kralının üvey büyükbabası olacaktı. İngiltere’nin yönetici tabakası böyle düşünür. Onlar tamamiyle farklı bir insan türüdür.
         “NEDEN ŞÜPHELENİLDİ?
Paris’in göbeğinde meydana gelen kazada Prenses Diana’nın hastaneye götürülmesi tam 2 saat sürdü.Fransız yetkililer, Adalet Bakanlığı önündeki güvenlik kameralarının çektiği kasetleri hala açıklamadı.Mercedes’in arkasında görülen ve gazeteci olmadığı belirlenen motosikletli biri vardı. Tanıklar bunu doğruladı. Mercedes, beton direğe vurmadan önce önündeki beyaz bir Fiat Uno’ya çarptı ve kontroldan çıktı. Mercedes’in yanlarında beyaz boya kalıntıları bulundu.

 PRENSES DIANA NEDEN ÖLDÜ?

Prenses Diana neden öldü?Prenses Diana’nın ölümüyle ilgili çok ilginç bir detay ortaya atıldı. İşte o iddia…

19.11.2007 23:47  İngiltere’de, Paris’te Mısırlı iş adamı Muhammed El Fayed’in oğlu Dodi El Fayed ile birlikte 10 yıl önce trafik kazasında ölen Prenses Diana ile ilgili yüksek mahkeme tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bir uzman, “Fransız kurtarma görevlileri, zaman kaybetmeseydi Prenses Diana’nın yaşayabileceğini” söyledi. Bugün dinlenen İngiliz cerrah profesör Thomas Treasure, 30 Ağustos’u 31 Ağustos’a bağlayan gece ölen Prenses Diana’nın yarım saat önce hastaneye yetiştirilmiş olması durumunda yaşama şansı olabileceğini belirterek, “Fransız kurtarma görevlileri ilk müdahalede iyi çalışmış ancak Prenses ambulansa koyulduktan sonraki çok değerli bir zaman dilimi kaybedilmiş” dedi. Avrupa Kalp ve Göğüs Cerrahisi Derneği eski başkanı Profesör Treasure, Diana’nın ağır yaraları olduğunu kabul ettiğini, bununla birlikte, 3 koşulun yerine getirilmesi halinde Diana’nın ölmeyebileceğini savundu. Profesör Treasure bu koşulları, “Hastane yolu daha kısa olsaydı, önceden özel bir ekip hastanede hazır tutulsaydı ya da müdahale eden cerrah, Diana’nın göğüs kafesini yandan değil de önden açsaydı” diyerek sıraladı. Prensesin durumunu istikrarlı halde tutmak için, ambulansa bindirilmeden önce kalp masajı gerekli olmuştu. Ambulans yetkililerine, kazazedenin durumunun daha da kötüleşmemesi için yavaş gitmeleri söylenmış, Diana’nın tehlikeli biçimde tansiyonu düşünce, bindirildiği ambulansın hastaneye birkaç metre ötede durması gerekmişti. Diana, hastaneye götürüldükten yaklaşık 2 saat sonra ölmüştü.

Öte yandan, Fransız Acil Tıbbi Yardım Hizmetleri (Samu) yetkilisi Jean-Marc Martino, video bağlantısıyla görüş bildirirken, Prenses Diana’nın kaza sonrasında şuursuzca çok sinirli hareketler sergilediğini, bağırdığını ve İngilizce anlaşılır ancak tutarsız şeyler söylediğini anlattı.

Martino, tüneldeki kaza sonrasında, bir görevlinin Diana’nın kolundan tutup ilk serumu bağladığını, ancak Diana’nın kolundaki serumu çıkarıp attığını ve kendisine tedavi amaçlı müdahale edilmesini reddettiğini, sakinleşmesi ve tedaviyi kabul etmesi için de görevlinin Prensese ilaç vermeye karar verdiğini söyledi. Diana’nın geçirdiği kazayla ilgili soruşturma 2 Ekim’de Londra’daki yüksek mahkemede başlamıştı.

KAZAYA SEBEP OLAN NE: Gazeteci Rachel, iki görgü şahidine göre kazaya beyaz renkli Fiat Uno arabanın sebep olduğunu belirtmiştir.

           

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on 10 Kasım 2011 by in gizli dosyalar and tagged , , .
%d blogcu bunu beğendi: